DownUp
Bag
Tree

"כל יום הוא בריאה חדשה לגמרי. הפק את מירב התועלת מכל יום חדש."

שווה קריאה- מבחר מאמרים מאת בני ישראלי

שווה קריאה- מבחר מאמרים מאת בני ישראלי

שלושה צעדים להצלח בעשיה:

ציטטה של ד"ר נורמן וינסנט פיל :
"פעולה היא הקבלן והמחייה האדיר של בטחון . אי פעולה אינה רק התוצאה , אלא גם הסיבה של פחד . ייתכן שהפעולה שאתה נוקט תהיה מוצלחת , ייתכן שפעולה אחרת , או התאמות תידרשנה . אך כל פעולה טובה יותר מאי פעולה כלל ."
אם אתה מחכה עד שיהיו לך כל העובדות , או עד שתטפל בכל אתגר אפשרי שיעלה , לעולם לא תתחיל . התחל איכשהו . לא תוכל להשיג דבר , אם אתה לא מתחיל .אז , עשה זאת , נייקי: JUST DO IT ! עשה זאת נכון
שיר מתורגם :
אם אתה מתחיל במשימה, אל תעזבנה עד שהושלמה. בין אם העבודה גדולה או קטנה, עשה אותה כהלכה, או אל תעשה אותה כלל . אם אין לך זמן לעשותה נכון,
מתי יהיה לך זמן לעשותה נכון? עשה זאת נכון. עשה זאת עכשיו
מספרים שבמלחמת אמריקה – ספרד, כשהחיילים האמריקאים הובסו פעם אחר פעם והאבקה השחורה של תחמושתם סימנה אותם לאויב כמטרה, החיילים נכנסו לפאניקה. טדי רוזוולט על סוסו "טקסס" האיץ באנשיו להמשיך באומץ. מעודדים מאומץ לבו בהיחשפו לכדורים השורקים, החיילים צהלו בקריאות עידוד למפקדם . אל תצהלו, אמר להם רוזוולט, הילחמו,
עתה הזמן להילחם.עת לשמוח, עת לשקף, עת לתכנן, עת להיזכר, אך יש זמן שצריך לפעול .
אלה שהשיגו משהו בעל ערך ידעו שהזמן הוא עכשיו.
אם כך , שלושת הצעדים הפשוטים להצלחה הם : עשה זאת , עשה זאת נכון , עשה זאת עכשיו.

 

אזור הנוחות שלך

הוא יכול להיות גדול כאוות נפשך.
אתה יכול לבחור לא לשים לעצמך גבולות כלל. האתגר לרבים מאתנו הוא בכוונה ולעתים ללא ידיעתנו, להגביל את עצמנו לאזור נוחות צר מאוד. אם אתה רוצה להשיג יותר בחייך אתה צריך להרחיב ולעבור מעבר לאזור הנוחות הצר שלך, אולי אפילו לעבר "אזור האי נוחות".
את "אזור אי הנוחות" אפשר להגדיר כחלק החיים שאינו מוכר או שאינו נוח, אף מפריע לך. ככל שתהיה יותר ב"אזור אי הנוחות" כך יהיה לך יותר נוח – זה האתגר. אם זה יהיה נתון לבחירה, רוב האנשים לא יצאו מאזור הנוחות שלהם. מדוע?: כי זה לא מוכר, מפחיד, ולא נוח.
לאנשים סיבות מסיבות שונות ותרוצים לרוב שלא לעבור מעבר לאזור אי הנוחות שלהם, לא לקחת צ'אנס של ההזדמנות החדשה. האם אתה רוצה לעשות זאת, כן או לא?
תמיד יהיו כאלה שיאמרו: "אי אפשר לעשות זאת".
פתגם סיני: "האיש שאומר לא ניתן לעשות זאת לא צריך להפריע לאיש שעושה זאת".
ד"ר הרי אמרסון פוסדיק מצוטט בספרי "איך להצליח בחיים": "העולם נע כל כך מהר בימים אלה, שאדם שאומר שלא ניתן לעשות משהו מופסק בדרך כלל על ידי מישהו שעושה זאת".
כאן כוונתי לעזור לך למצוא את התשוקה האדירה שהיא כה עזה שאתה תעבור את המים העמוקים של הלא ידוע והלא מוכר בחדווה רבה.
צעד אל ההצלחה תוך הרחבת אזור הנוחות שלך.

 M.B.A שלושת מרכיבי ההצלחה

M.B.A- Motivation, Belief,Action

M.B.A – הכוונה כאן לא לתואר השני: מוסמך במנהל עסקים. כמו שלמדנו בצבא , כל דבר מורכב משלושה חלקים , כך גם מצאתי , שכדי להצליח צריך את שלושת אלה . מצאתי שמוטיבציה , אמונה ופעולה - M.B.A הם שלושה גורמים שהולכים יחדיו ונחוצים להצלחה בכל דבר שעושים בחיים , וגם בעסקים . כדי להגשים הישג צריך לא רק מוטיבציה להגשמת החלום שלך , אלא גם אמונה שהדבר ניתן להשגה , ואז חובה לפעול להשגה .
מוטיבציה תחילתה בחלום , בתשוקה . יכולה להיות תשוקה לתנאי עבודה טובים יותר , ליותר כסף ,למגורים בסביבה טובה יותר , תשוקה לטיול סביב העולם , לנגן בכלי נגינה , להכין אירוע , או כל דבר שאתה משתוקק לעשות . מוטיבציה מלווה בהתלהבות , שגורמת לרטט רגשי , למבט המיוחד בעיניך ולזריחה המופלאה בפניך .
בהתאם לאמרה : כשהסטודנט מוכן המורה מופיע… , כך כשיש מוטיבציה לפתע אתה מודע לדברים שלא היית ערני לראותם קודם. נראה שכל מה שאתה צריך אפשרי כעת.
כשיש לך מוטיבציה ההזדמנות נוקשת בדלתך.  כשיש לך מוטיבציה , ההתלהבות מובילה אותך לתשוקה להגשים את החלום , וזה הדבר היחידי שמעסיק את מוחך . זה מה שמוביל אל גורם האמונה . כשיש לך חלום עם תשוקה עזה להגשמתו , אתה חש אמונה עזה בלבך שגורמת לך לפעול בידיעה לא מוסברת שברור לך שתצליח . איש לא יוכל להבין זאת , אפילו יחשבו שירדת מהפסים . זו אינדיקציה טובה שאתה בדרך הנכונה .
כשאני חושב על רמת האמונה הזו , אני נזכר שהתראיינתי למשרה בה לא היה לי רקע או ניסיון מתאים . הייתה לי מוטיבציה שנבעה מכך שהייתי זקוק לכסף במשרה זו ולא אהבתי את המשרה שהייתה לי . ממש רציתי את המשרה והאמנתי שאני יכול להגשים אותה . בראיון הצגתי תשוקה עזה למלא את המשרה . התשוקה הזו לקבל את המשרה היא שגרמה לכך שמילאתי אותה . האמונה סללה את הדרך למילוי המשרה . ללא אמונה , אתה יכול לשכוח מעשייה של הדברים שהצבת כמטרה לעשייה . עד שלא תאמין שאתה יכול להשיג , לא תשיג זאת . כדברי האמרה : אתה חווה את הדבר שאתה מאמין בו , אלא אם אתה מאמין שלא תחווה אותו , ואז אתה לא חווה אותו . אם אתה ממקד את מוחך באמונה שאתה יכול להשיג דבר מה , מוחך יאמין בכך . אל תטיל ספק בתקפותה של הצהרה זו .
עם המרכיבים הדבוקים חזק יחדיו של מוטיבציה ואמונה כשותפים , הנותר , עשייה , תופש את מקומו . אתה בעל מוטיבציה עם החלום שלך ומאמין שאתה יכול להגשימו ואתה יכול להתחיל בנקיטת פעולה . זו הדרך ההגיונית היחידה לעשות את הצעד הבא , לענות כשההזדמנות נוקשת בדלתך ולהיות מוכן לנקוט פעולה , אפילו אם הדבר כרוך בנטילת סיכונים . היתרונות של נקיטת פעולה עולים במשקלם על הסיכונים כאשר יש לך מוטיבציה ואמונה . בחיים אתה מפספס מאה אחוז של היריות שלא ירית .

ידידי , חלום בגדול . היה פתוח נפשית לשפע ותהיה לך מוטיבציה להשיג זאת. האמן גם שאתה יכול להשיג את מטרתך ונקוט פעולה.

הדרכים להשגת סגנון חיים והצלחה

לא קל להשיג את סגנון החיים שאתה רוצה, אך יש חמש טכניקות שיעזרו לך להשיג זאת.
הטכניקות הללו אינן קלות, בעצם דחיה לאחר כך, בוודאי קלה יותר, אך הטכניקות הללו יעילות והן הכלים המוכחים ככאלה ע"י המצליחנים.
 

 דע מה אתה רוצה בדיוק
אנשים אומרים שהם רוצים לחיות סגנון חיים טוב יותר, או שהם רוצים שהעסק יהיה יותר מצליח. השאלה הראשונה שצריך לשאול היא מה הכוונה בסגנון חיים טוב יותר, או בעסק מצליח יותר? מה המשמעות עבורך לסגנון חיים טוב יותר ולעסק מצליח יותר? נסה להיות יותר ספציפי בכוונתך איך ייראה סגנון חיים טוב יותר. איזה מצב פיננסי נדרש ליצור סגנון חיים זה? האם תצטרך יותר או פחות כסף ? איך והיכן אתה רואה את עצמך משיג את הכסף?
ואולי סגנון החיים הנכסף לא קשור לשינויים פיננסיים? האם הוא מתיחס יותר לזמן המוקדש למשפחה ויחסים? או שיש לך המון כסף , אך אתה מעונין להיות חופשי ולעבוד מהבית, או להמשיך ללמוד?
ואם רצונך בסגנון חיים טוב יותר משמעותו עסק מצליח יותר, כיצד זה ייראה? האם אתה חושב במושגים של שכירת מישהו לעסק , כך שלך יהיה יותר זמן חופשי? או שאתה חושב על רווח חודשי מסוים, או מטרה מוגדרת לטווח רחוק?
לא משנה מה אתה רוצה, הדרך הטובה ביותר להשיג זאת היא להבהיר לעצמך במדויק, בצורה המפורטת ביותר האפשרית, מה אתה רוצה. זו משימה קשה, אך אתה צריך מטרה מוגדרת היטב וניתנת להשגה. אם לא, איך תדע אי פעם אם אתה נע ומתקרב למטרה הזו?
מוכנות לשלם את "מחיר הכניסה".
כל מטרה דורשת תכנון מסור ומאמץ לאורך זמן. זה כמו לבנות בית. תחילה אתה צריך להכין תכניות. אח"כ אתה צריך להכשיר את הקרקע ולהתחיל בבניה.אך זה הולך לאט בהתחלה. האם אתה יכול לחזות את הבית עוד בעת הקמת היסודות? לא נראה כך.
אותו הדבר כאשר יוצרים סגנון חיים או עסק טובים יותר. צריך לשלם את "מחיר הכניסה" במונחים של השקעה בחזון, זיעה ודמעות, ובעיקר צריך להמשיך על אף שלא רואים תוצאות מידיות. ההתמדה העיקשת, זה מה שמבדיל בין מצליחנים לאלה שיכלו להיות כאלה.
לא לשכוח את ההכרח בויתור. אם אתה רוצה שיהיה לך יותר ממה שיש לך בהווה, –בדרך בדרך כלל תידרש לומר "לא" לדברים אחרים. יצירת יותר הצלחה בעסקך ייתכן ומשמעותה פחות זמן בילוי. כתיבת הספר שלך ייתכן ותדרוש פחות זמן מוקדש לטלוויזיה. להיות קרוב יותר לילדיך ייתכן ותדרוש התאמה של העבודה והפעילויות החברתיות.
מיקוד במטרה כל יום.
למה מיקוד?
מיקוד קריטי ל"להיטות", לדרכי הרטט הרגשי הנחוצים ליצור את "המשהו החדש", השינוי שאתה רוצה בחייך, בעסק שלך. ללא ה"להיטות" הזאת, אתה עלול ליפול למלכודת של דרכי הרגש הקושרים אותך להרגלים הישנים שאתה מנסה להתגבר עליהם. התמקד במחויבות למטרותיך כל יום. אל תתן למטרותיך את המושב האחורי לטובת המטלות היומיות וההפרעות שינסו להשתלט על ההנהגה. החיים ינסו לעמוד בדרכך, לכן התמקד ועמוד על המשמר כל יום.
תשוקה עזה
אחד הכלים החשובים ב"קופסת הכלים הרגשית" שלך הוא התשוקה. למה תשוקה? כי תשוקה עזה למשהו עוזרת ללהיטותך בדרכים הרגשיות הללו, אף מהר יותר.
ועוד דבר התשוקה העזה גם תעזור לך לעבור את "מסרי הכישלון" הישנים המאוחסנים בתת ההכרה שלך.
נקוט פעולה
נקיטת פעולה יכולה להיות הצעד הקשה ביותר. אך רק להמתין ל "רגע המדהים" שבו עסקך או חייך יהיו פתאום יותר מצליחים, לא עובד בדרך כלל.
שינוי אמיתי מוצלח נבנה בפעולה קטנה, אחת אחרי קודמתה. אם אתה מחוייב לנקוט לפחות פעולה אחת כל יום, פעולותיך ייערמו ויעשו שינוי. אז הפסק לשבת ולהמתין ל"רגע הגדול" בו כל דבר "פשוט יקרה" באופן מאגי.
אתה יכול ליצור כל מה שתרצה בחיים. הסוד הוא להחליט מה בדיוק אתה רוצה, ואחר כך להשיג זאת בתשוקה. זכור – בסופו של דבר, מה שקובע זה פעולה!
אז פשוט עשה זאת!
JUST DO IT!


הדרכים אל העושר

ארבע דרכים לעשות כסף ולצבור עושר בעולמנו:

1. תרום תרומה ערכית משמעותית .
זו הדרך הקלה והמוצלחת ביותר לעושר , אך מאחר והיא מלווה בעבודה קשה , היא גם הכי מעוררת דחייה . העולם משלם על התמחותנו , מאמץ שלנו , רעיונותינו והמצאותינו . הוא משלם מענקים טובים לאלה שמעלים תרומה ערכית משמעותית .
2. חסוך והשקע .
גם זו דרך טובה ומוכחת לחלוטין אל העושר , אך היא דורשת זמן , משמעת עצמית ואין בה כוח משיכה , לכן היא נדחית , או מתעלמים ממנה . הוצא פחות מהכנסתך , חסוך את ההפרש , תן לזמן ולריבית המצטברת להעשיר אותך .
3. ירושה .
קראתי ששלושים מיליארד דולר יעברו בירושה מדור אחד לבא אחריו . משתלם לבחור את ההורים הנכונים !
4. מזל .
הייה במקום הנכון בזמן הנכון . הכר את האנשים הנכונים . זכה בלוטו . דבר זה לא ניתן לצפות , אך קורה לעיתים ונוטע בנו תקווה . לרוע המזל , הסטטיסטיקה לרעתך , אך לך תדע , זה יכול לקרות .
לרוע המזל , לא ידעתי את הכללים האלה לפני שנולדתי , וכך בחרתי הורים נהדרים , לא עשירים . למרות שהחוקים של הממוצעים הסטטיסטיים הוכחו כאמינים , לא זכיתי בלוטו . לכן על סמך ניסיוני האישי אני יכול להמליץ רק על שתי הדרכים הראשונות.

ידידי, הייה טוב בתחום עיסוקך. אהב אותו מספיק כדי להשתפר ולהיות הטוב ביותר בזה, והעולם ישלם לך בהתאם. לאחר מכן חסוך והשקע ותן לזמן להיות ידידך .

המפתחות להצלחה במכירות
1. צור במוחך חזון. חזיון של עצמך, שמקרין ניצוצות של תשוקה והתלהבות, להצלחה במכירות.
חוק ההצלחה אומר שדברים נוצרים פעמיים: פעם אחת כתמונה על מסך מוחך – פעם שנייה במציאות.
2. הייה בעל מחויבות טוטאלית להצלחה שלך. לא מספיק להיות מעוניין בהצלחה – צריך גם מחויבות להצלחה. מחויבות זו בחירה שהולכים איתה עד הסוף. נוטלים אחריות,
ואז עומדים בהתחייבות בהצלחה .
3. התמד בעקשנות על אף שאתה חווה כשלון ואכזבה, כי זה מה שמבדיל בין מצליחנים למפסידנים.
עוזבים (ותרנים) אף פעם לא מצליחים, מצליחנים (מתמידים) אף פעם לא עוזבים
(נפוליון היל).
4. עשה, כל מה שביכולתך לעשות. לפתח רמה גבוהה של מיומנויות בתחום שבחרת להתאמץ בו .
מצליחנים לא מפסיקים ללמוד והמפתח להצלחתם הוא ביכולתם לעשות שימוש בידע. לעולם אל תקפא על זרי הדפנה. תמיד יש מקום לשפר.
5. תכנון כולל והכנה, חיוניים להצלחה במכירות . הצלחה מופיעה כאשר הזדמנות נפגשת עם הכנה. (זיג זיגלר)קשה באימונים —– קל בקרב.
6. הקשב ללקוחותיך. כי הכיוון שלהם ירקיע אותך לשחקים של ההצלחה. בהקשבה פעילה גלה את הבעיה האמיתית של הלקוח – זה הסוד, הכיוון שהם יתנו לך.
7. עשה שיהיו שבעי רצון, שאתה מספק את רצונותיהם וצורכיהם במוצרים ובשירותים שלך.
תן תועלות שמבקש הלקוח, שפותרות את הבעיה האמיתית שלו, וסגור את העסקה בהסכמה ובמחויבות. הלקוח יהיה מרוצה – אתה תהיה מרוצה. (Win-Win)
8. כוון את מוצריך למטרה: שיהיו מוצרים ושירותים מוכוונים למילוי הצרכים הספציפיים של הלקוחות.
הסיכויים לפגוע במטרה עולים בצורה דרמטית כשאתה מכוון אליה.
9. למכור את היישום כפתרון לבעיה, כפתרון למילוי הצורך של הלקוח, ולהדגיש את הערך, התועלת ללקוח .
הלקוח קונה את מה שהוא רוצה: את התועלת הפוטנציאלית מנקודת המבט שלו, התועלת היא הקטליזטור שיוצר את השינוי אצל הלקוח, ההשפעה שדוחפת אותו לפעולת הרכישה.
10. הדגש את הייחודיות. הדגש את ההבדלים הקטנים במוצרים והשירותים שלך, כי מכירות רבות תלויות בהבדלים קטנים "יחי ההבדל הקטן".
המוטו שלך ללקוח: "אני יכול לעשות זאת טוב יותר".
11. דאג לשלמות מכסימלית. בטיפול בלקוחות, מתחרים, החברה, חברים – שלמות שבונה נאמנות לקוחות ומכירות רווחיות.
      אופי עשיר, שלמות, אומץ ומשמעת הם היסודות להצלחה נצחית .

 
לכל המאמרים של בני  ישראלי  http://www.articles.co.il/author/393

< למאמר הקודם

להרשם לאתר זה קל
בחר האם אתה מפרסם דוכן
או מפרסם ארוע/יריד

הוספת יריד בחינם

בעל דוכן,נא מלא את הפרטים הבאים:
אני מסכים לתקנון האתר
שלחו לי עדכונים
שלח
באנר 2- מורשת נדל
שמאלי 2- מורשת נדל

ההרשמה חינם וכוללת פרטים בסיסיים וחיוניים על הדוכן שלכם.

מסלול סילבר:

 1- דוכן וירטואלי מושלם הכולל תמונות של הדוכן ופרטים נרחבים על הדוכן והצרכים הדרושים לכם.


   ההרשמה בעלות סמלית של 5 ש"ח לחודש כולל מע"מ בהחייבות לשנה סה"כ 60 ש"ח.

הצטרף לחבילהאנא המתן...

המסלול לא פעיל

הצטרף לחבילהאנא המתן...